РОБИТИ ДОБРІ СПРАВИ ЛЕГКО!

У Сумському національному аграрному університеті відбувся благодійний аукціон «Твій крок до перемоги!». У благодійному аукціоні взяли участь студенти, викладачі, співробітники університету та Сумчани. Метою аукціону є закупівля важливих речей для Добровольчогоформування №3, роти №1 Сумської територіальної громади.

Благодійний аукціон складався із 6 лотів: подарунковий м’ясний бокс від @sweet_and_beauty_workshop; 2 крутезні фотосесіївід Юрія Лаврика @yuriilavryk; бокс брендованоїпродукції від Сумського національного аграрного університету @snauofficial; індивідуальне тренування з тхеквондо від заслуженого тренера України – Олександра Хоменка, @homenko.tkd; бокс мультибрендової продукції від компанії Юнайс @uniceua. Спільними зусиллями зібрали майже 7900 грн. та 1601 грн з акції до Дня захисту дітей. Дані кошти були використані на придбання футболок (10 шт.), наколінників (5 шт.), тактичних рукавичок (10 пар), ремінь (1 шт.), підсумок (1 шт.) та інших важливих речей для наших героїв-захисників. Також університет допоміг забезпечити військових продуктами харчування.

У СНАУ це не перший благодійний захід. Більше 5 років в університеті функціонує волонтерська служба «Під крилом добра СНАУ», яка займається благодійною діяльністю та намагається допомогти тим, хто цього потребує.

«Наразі в кожного свій фронт, і надзвичайно приємно, що стільки бажаючих відгукнулися та долучилися до спільної мети – підтримки наших захисників і захисниць. Приєднуйтесь, творити добро легше разом!», – зауважила Світлана Зінченко, завідувачка відділу з організації виховної роботи зі студентами СНАУ.

Благодійність – це процес, який передбачає дотримання механізму, правила якого поширюються на всіх без винятку його учасників.Волонтери благодійної організації «Під крилом добра СНАУ» вважають, що на власному прикладі треба показувати, що надавати допомогу набагато ефективніше не імпульсивними поривами, а системними чітко спланованими діями.

«Волонтерство – це круто! І наш університет є дуже активним у волонтерських заходах, ініціативах. У нас постійно активно беруть участь як студенти, так і викладачі, співробітники університету» – говорить Марія Симоненко, т.в.о. Голови первинної профспілкової організації студентів та аспірантів СНАУ.

Сумський НАУ закликає кожного долучатися до волонтерської діяльності та благодійних акцій, адже роблячи добро іншим, ти робиш добро собі, зростає твоя самоповага і ти відчуваєш справжнє задоволення.

Давайте робити світ кращим разом!