Шановні колеги!

Доводимо до вашого відома зміни в організації роботи співробітників Сумського національного аграрного університету на період карантину (з 16.03.2020 по 3.04.2020). Детально організаційні заходи щодо недопущення поширення вірусу COVID-19 викладені в наказі .

Зокрема передбачено:

1. Припинити відрядження працівників до МОН, крім випадків нагальної необхідності та з попереднім погодженням з керівництвом МОН.
  1. Перейти в режим листування з МОН шляхом використання системи електронної взаємодії органів виконавчої влади або шляхом надсилання сканкопій листів на електронну адресу mon@mon.gov.ua.
  1. Припинити запрошення іноземних громадян на навчання або проходження стажування та прийом іноземних делегацій.
  1. Перенести заплановані засідання спеціалізованих вчених рад.
  2. Скасувати або відтермінувати проведення запланованих нарад.
  3. Призупинити проведення особистого прийому громадян та студентів посадовими особами СНАУ та коледжів СНАУ.
  1. Припинити діяльність комбінату громадського харчування СНАУ та  об’єктів харчування коледжів СНАУ з 18 березня на період карантину.

Бережіть себе та використайте час карантину з користю. Бажаємо усім міцного здоров’я!