У програмі проведення універсальної виставки-продажу «Продукти для здорового життя», що проводилася 10 вересня 2016 року в Сумському національному аграрному університеті відбулася науково-практична конференція. Конференція складалася з двох частин, а саме «Виробництво органічної продукції: проблеми та перспективи» та «Відновлювані джерела енергії». Організували цей захід Сумська обласна державна адміністрація та Сумський національний аграрний університет. На конференцію запрошувалися керівники підприємств і організацій Сумщини, науковці та практики з цих питань, а також студентська молодь.

На конференції були присутні перший заступник голови Сумської облдержадміністрації Олександр Марченко, заступник голови ОДА – Микола Підопригора, які відкрили цей захід. Під час конференції з першого тематичного блоку розглядалися питання «Сертифікація органічного виробництва», «Екологічне картоплярство», «Екологічне садівництво», «Застосування зелених добрив», «Зберігання овочевої продукції». У другій частині заходу розглядалися наступні теми: «Теплоенергетичні комплекси по біомасі», «Досвід Сумського НАУ у використанні джерел альтернативної енергії», «Системи моніторингу теплопостачання і автоматизоване керування теплопостачанням», «Законодавчі особливості заготовки щепи вздовж дорожного полотна». Впродовж заходу виступи спікерів активно обговорювалися учасниками конференції.

Презентації спікерів

Картопля годує, лікує, екологічно цінна
Основи органічного садівництва
Зберігання овочевої продукції