Що таке справедливість? Конкурс малюнків від юридичного факультету СНАУ

Напередодні Всеукраїнського Дня юриста Юридичний факультет Сумського національного аграрного університету оголошує конкурс малюнків для школярів м. Суми та Сумської області на тему «Моє уявлення про справедливість».
В конкурсі можуть взяти участь учні шкіл м. Суми та Сумської області. Малюнки приймаються на аркушах формату А3. На звороті аркушу мають бути зазначені Прізвище та ім’я учня, назва навчального закладу, клас, контакти учасника конкурсу та одного з батьків.
Роботи приймаються з 1 по 3 жовтня з 8:00 до 16:30 в 113 ауд. Головного корпусу СНАУ. Або на пошту адресою: м. Суми, вул. Г. Кондратьєва, 160. На конверті обов’язково зробити помітку «Конкурс «Справедливість».
Оголошення переможців відбудеться 8 жовтня о 12:15 на ганку Головного корпусу СНАУ. Переможці отримають подарунки. Відповідальна за конкурс особа Кузнєцова Марина Юріївна, т. 095-616-06-30