Смачне літо у СНАУ: дітлахи із літнього табору SWAY

Проєкт #ЛітоуСНАУ триває, а отже продовжуються захопливі екскурсії для дітлахів, які не бажають нудьгувати на канікулах! Так на минулому тижні до факультету харчових технологій Сумського національного аграрного університету завітала малеча з літнього табору зразкового ансамблю бального танцю SWAY.

Під час майстер-класу дітлахи змогли власноруч приготувати смачну піцу, та у ході приготування дізналися багато нового про шкідливу та корисну їжу. Тож майстер-клас видався не лише смачним та веселим, а й пізнавальним.

На завершення ж заходу кожен отримав приємний подаруночок від Сумського НАУ. Хто знає, можливо, хтось із цих дітлахів вже за кілька років cхоче пов’язати своє життя з кулінарною справою і сяде на студентську лаву Сумського національного аграрного університету.