СНАУ допомагає держслужбовцям працювати ефективніше

Робота на посадах державної служби вимагає від людини високого рівня професіоналізму, стресостійкості, організованості та вміння ефективно розподіляти робочий час. Іноді це зовсім непросто, адже ми всі – люди і в кожного з нас бувають складні часи. Нерідко у держслужбовців зустрічається таке явище, як професійне вигорання. Це стан, який проявляється в наслідок хронічного стресу та є причиною постійного виснаження організму.

На щастя, фахівці вже давно знайшли способи побороти синдром професійного вигорання, дотримуючись нескладних рекомендацій. Про них під час навчально-тематичного семінару «Виконання завдань на високому рівні» для працівників Північно-східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції говорила кандидатка економічних наук, психологиня, викладачка факультету економіки і менеджменту СНАУ Олена Дяченко. Захід тривав з 8 по 21 липня.

Навчання проходило у режимі онлайн із використанням платформи Zoom. Крім того, учасники мали змогу постійно консультуватися зі спікером через месенджери та електронною поштою.

В рамках циклу навчальних заходів було опрацьовано теми, присвячені тайм-менеджменту, методів підтримки життєвого балансу та їхнього впливу на ефективність планування та виконання поставлених завдань, а також практичним методам протидії професійному вигоранню у держслужбовців.

По завершенню семінару, кожен слухач виконав завдання від лектора, з метою закріплення набутих знань під час занять. За результатами навчання кожен учасник отримав сертифікат встановленого зразка

Сподіваємось, що здобуті у ході навчання знання та навички допоможуть учасникам працювати ще більш ефективно та досягати нових висот у професійній діяльності.