СНАУ став фіналістом відбіркового етапу проєкту з академічної доброчесності ACADEMIC IQ

Стали відомі результати відбіркового туру проєкту ІНІЦІАТИВА АКАДЕМІЧНОЇ ДОБРОЧЕСНОСТІ ТА ЯКОСТІ ОСВІТИ» / ACADEMIC IQ.  В ньому взяли участь 153 українські заклади вищої освіти.

Серед фіналістів відбіркового туру і Сумський національний аграрний університет, який тепер зможе взяти участь у проєкті присвяченому вихованню якостей академічної доброчесності серед студентів українських вишів, а також наближенню української освіти до міжнародних стандартів якості.

Проект сприяння академічній доброчесності в Україні (Strengthening Academic Integrity in Ukraine Project – SAIUP) – ініціатива, спрямована на системні зміни в українській вищій освіті: підвищення якості,  створення умов для реалізації найбільш обдарованих студентів, покращення іміджу українських університетів.

Проект розрахований на 4 роки – це дозволить охопити ціле покоління студентів-бакалаврів, починаючи з їх першого року навчання в університеті і закінчуючи отриманням дипломів бакалавра. Саме це покоління випускників повинно стати носієм нових цінностей у вищій освіті, в науці та в суспільстві загалом.

Проект матиме чотири основні напрямки діяльності: просвітницька кампанія, практичний навчальний курс в університетах, поширення міжнародних практик в українських університетах, робота над нормативною базою і регулятивними механізмами.