СНАУ стає ще ближчим до бізнесу

Розуміючи, що бізнес в Україні, в тому числі і аграрний, розвивається набагато швидше, ніж може собі дозволити вітчизняна система вищої освіти, Сумський національний аграрний університет намагається триматися якомога ближче до агропідприємств. На цьому зосередив увагу ректор університету Володимир Ладика під час зустрічі з представниками агропромислового сектору Чернігівської області.

Візит агропідприємців з Чернігівщини був обгрунтований їхнім бажання долучитися до професійної підготовки студентів СНАУ, які потенційно можуть стати новим поколінням висококваліфікованих кадрів для їхніх підприємств. Особливе значення для університету мала присутність директора Ічнянського заводу сухого молока і масла Івана Довгопола. Річ у тім, що із цим підприємством СНАУ реалізовує спільний проєкт із виготовлення гіпоалергенного молока А2

Під час зустрічі, команда СНАУ у складі проректора з науково-педагогічної та навчальної роботи Валерія Жмайлова та деканів факультетів презентувала освітній потенціал СНАУ. Натомість Підприємці розповіли про можливості своїх підприємств.

Після короткої офіційної частини гості змогли оглянути факультети та лабораторії СНАУ. З огляду на впровадження лінії з виробництва молока А2 на Ічнянському заводі, особливу зацікавленість становили інженерно-технологічний факультет та факультет харчових технологій.

Сподіваємось, що сьогоднішня зустріч стане ще однією сходинкою до мети  – синергії аграрної освіти і аграрного бізнесу.