Допомагати тим, хто цього потребує – місія сильних та благородних людей. Найбільше допомоги дорослих потребують, звичайно ж, діти. В сумському онкогематологічному відділенні постійно на лікуванні перебуває від 10 до 15 дітей, для яких вкрай важливо вчасно отримувати переливання компонентів крові та препарати на її основі.

Аби допомогти маленьким янголам скоріше одужати, 31 жовтня студенти та співробітники Сумського національного аграрного університету провели благодійну акцію «Моя кров рятує» і здали кров та плазму на користь маленьких пацієнтів онкогематологічного відділення Сумської обласної дитячої лікарні. У акції взяли участь понад 20 студентів СНАУ, а також сумчани, які дізналися про акцію з соціальних мереж. Вся кров та її компоненти, зібрані в рамках акції, будуть направлені до гематологічного відділення СОДКЛ.

Натомість донори отримали солодкі та пам’ятні подарунки від Сумського обласного центру служби крові. У ході акції СНАУ та СОЦСК домовились про партнерство в організації просвітницьких та благодійних акцій, спрямованих на популяризацію донорства.

Сподіваємось, що для тих, хто сьогодні вперше став донором, відвідування Центру служби крові стане доброю традицією!

Запрос вернул пустой результат.