СНАУ увійшов до міжнародного рейтингу університетів

Сумський національний аграрний університет зайняв сьоме місце, серед українських вишів, у міжнародному рейтингу університетів, що формується на основі зусиль вишів, які спрямовані на вирішення проблем стійкості та впливу на навколишнє середовище.

Усього до рейтингу увійшло 956 університетів, 18 з них – українські.

UI GreenMetric World University Ranking є ініціативою Universitas Indonesia, яка започаткована у 2010 році. Це показник для університетів, що намагаються зменшити свій вуглецевий слід і таким чином допомогти боротися зі зміною глобального клімату. Система оцінювання включає інформацію про стійкість у 300 університетах й називається Зеленою карткою звіту США.

Метою рейтингу є надання результатів онлайн-опитування щодо поточного стану та політики щодо зеленого кампусу та сталого розвитку в університетах у всьому світі. Таким чином більше уваги буде приділено боротьбі зі зміною клімату, енергозбереженню, водозбереженню, переробці відходів та екологічному транспорту.

Переглянути рейтинг можна за посиланням тут.