СНАУ відкрив унікальний для України Smart полігон

21 листопада в рамках семінару цільового навчання керівників та фахівців сільськогосподарських підприємств агропромислового комплексу “Точне землеробство – ефективний інструмент сучасного агровиробника” відбулося відкриття Smart полігону.

Це унікальний для України проєкт, який реалізує Сумський національний аграрний університет за прикладом німецьких сільськогосподарських навчальних закладів Deula й університету прикладних наук Weihenstephan-Triesdorf. Smart полігон стане частиною Центру точного землеробства СНАУ, який був високо оцінений Міністерством освіти та науки України і практично не має аналогів в Україні.

Площа полігону становить 800 кв. метрів. На полігоні будуть проводити заняття не лише для студентів-механіків, але й для майбутніх фахівців агрономічних і будівельних спеціальностей. А також для підвищення кваліфікації працівників агропідприємств.

Перші випробування ґрунту на унікальному полігоні відбулися 21 листопада в рамках навчального семінару для керівників та фахівців сільськогосподарських підприємств агропромислового комплексу, який СНАУ проводить спільно з Громадською спілкою «Аграрний союз України». Учасники змогли успішно відпрацювати практичні навички налаштування ґрунтообробної та посівної техніки.

Попри те, що у день відкриття на вулиці був мороз, що за звичайних умов унеможливлювало б роботу на відкритому ґрунті, випробування пройшли успішно. А отже можемо говорити про запуск роботи Smart полігону, який дозволить студентам та молодим фахівцям відточувати практичні навички в будь-яку пору року.