СНАУ вітає партнерів з Днем фермера!

19 червня – Всеукраїнський день фермера!

Українська влада на найвищому рівні визнала вагомість внеску фермерських господарств в розвиток економіки країни, започаткувавши нове професійне свято – День фермера. Для Сумського НАУ ж співпраця з фермерами не чекала підписання указів. Господарів на землі тут цінували задовго до офіційного впровадження урочистої дати. Різноманітні навчальні програми, курси підвищення кваліфікації, конференції та семінари – у СНАУ готові до будь-якої співпраці, аби вітчизняний фермер мав передові знання і розвивав своє господарство, годуючи всю країну.

Тож сьогодні хочемо привітати усіх українських фермерів з професійним святом! Побажати високих врожаїв, сприятливої погоди, чуйних та вдячних людей. Надто ж надсилаємо найтепліші слова вітань фермерським господарствам, які не один рік співпрацюють із Сумським національним аграрним університетом. Зокрема:

Нехай успіх супроводжує вас на кожному кроці. Знайте, що у СНАУ ви завжди знайдете підтримку та надійних партнерів. Дякуємо вам за співпрацю. Зі Святом!