СНАУ зустрічав представників Сумської облдержадміністрації

Сумський національний аграрний університет продовжує працювати у напрямку розвитку діалогу з органами державної влади. Особливу увагу в цьому процесі приділяють співпраці з Сумською обласною державною адміністрацією, як з надійним партнером у реалізації проєктів, що сприяють сталому розвитку регіону.

13 квітня Сумський НАУ відвідали заступник голови Сумської ОДА Тарас Савченко   та тимчасово виконуючий обов’язки директора  Департаменту АПР Сумської  ОДА Олександр Маслак. В ході візиту гості ознайомилися з матеріальною базою університету, а саме відвідали лабораторії  факультетів інженерно-технологічного,  харчових технологій, агротехнологій  та природокористування, ветеринарної медицини, тепличний комплекс.

Були обговорені також шляхи співпраці з агробізнесом, залучення обладнання для лабораторій за участі агробізнесу. Обговорювалося питання залучення університету до програм розвитку Сумщини.