Спартакіада «Здоров’я» об’єднала викладачів СНАУ та коледжів

«В здоровому тілі здоровий дух», – ця приказка відома кожному з дитинства. Зазвичай активними учасниками спортивних змагань прийнято вважати студентів та молодь. Але викладачі Сумського національного аграрного університету та коледжів СНАУ теж не пасуть задніх. 22 січня у спорткомплексі Сумського НАУ вони зустрілися в рамках спартакіади «Здоров’я», яка проходила за підтримки первинної профспілкової організації викладачів та співробітників університету.
Змагання проводяться з метою подальшого розвитку фізичної культури і спорту в коледжах та факультетах СНАУ, підвищення ефективності навчально-тренувальної роботи зі збірними командами студентів, оздоровлення викладачів та співробітників, залучення до здорового способу життя, організації активного відпочинку, виявлення найсильніших команд.
Команди Сумського НАУ та коледжів мали можливість позмагатися у таких видах спорту, як бадмінтон, дартс, волейбол, настільний теніс, шахи та армліфтинг.
За результатами проведених змагань, результати розподілились таким чином:

Настільний теніс:
І м – Путивльський коледж СНАУ, склад команди – Захарченко Сергій, Удод Олексій.
ІІ м – СНАУ, склад команди – Харченко Роман, Головач Ігор.
ІІІ м – Глухівський агротехнічний інститут ім. С. А. Ковпака, склад команди – Цись Дмитро, Низєва Алла.

Армліфтинг (ж)
І м – Клименченко Тетяна, СНАУ.
ІІ м – Бутова Ольга, Путивльський коледж СНАУ.
ІІІ м – Губа Юлія, Маловисторопський коледж СНАУ.
Армліфтинг (ч)
І м – Андросенко Андрій, Глухівський агротехнічний інститут ім. С. А. Ковпака.
ІІ м – Федина Володимир, Маловисторопський коледж СНАУ.
ІІІ м – Середа Вадим, Глухівський агротехнічний інститут ім. С. А. Ковпака.

Дартс
І м – Салатенко Іван, СНАУ
ІІ м – Сумцов Іван, коледж СНАУ
ІІІ м – Середа Дмитро, Глухівський агротехнічний інститут ім. С. А. Ковпака.Шахи (ч)
І м – Пилипенко В’ячеслав, СНАУ
ІІ м – Кельбас Ярослав, Глухівський агротехнічний інститут ім. С. А. Ковпака.
ІІІ м – Прокопченко Віктор, Маловисторопський коледж СНАУ.
Шахи (ж)

Бадмінтон
І м – Глухівський агротехнічний інститут ім. С. А. Ковпака команда № 1
ІІ м – Глухівський агротехнічний інститут ім. С. А. Ковпака команда № 2
ІІІ м – СНАУ

І м – Глухівський агротехнічний інституту ім. С. А. Ковпака
ІІ м – Маловисторопський коледж СНАУ
ІІІ м – СНАУ
Переможці були відзначені нагородами .