Співробітниця СНАУ отримає Міжнародну премію імені Івана Виговського

Старший науковий співробітник науково-дослідної частини Євгенія Голишева отримала Премію імені Івана Виговського.

Це польська премія, що присуджується з 2014 року через Центр Східноєвропейських студій Варшавського університету під почесним покровительством президента Польщі. Метою премії є визнання заслуг громадян України у розвитку науки, культури та суспільного життя, побудові демократичної держави, спрямованої до Європи, у дослідженні історичних, сучасних і майбутніх зв’язків України з Польщею та Європою.

Лауреат нагороди в області гуманітарних наук отримує можливість річного перебування у шести польських університетах, де вона зможе виступити з лекціями на теми, пов’язані з історією чи сучасністю України та регіону, українсько-польськими відносинами, а також працювати в архівах і займатися дослідницькою діяльністю.

Стажування в рамках премії для представників точних, суспільних, економічних, технічних, сільськогосподарських дисциплін та бібліотекарства дасть змогу провести дослідження на базі двох польських університетів протягом 4 місяців.