Співробітники СНАУ та студенти працюють в дистанційному режимі

Відповідаючи на вимоги безпеки в умовах поширення коронавірусу, співробітники, викладачі та студенти СНАУ були переведені на дистанційну форму роботи. Про це зазначається у відповідному наказі, підписаному ректором Володимиром Ладикою 16 березня.

Загроза поширення коронавірусу паралізувала не одне місто. Загальна паніка та тиск лоскочуть нерви багатьом. Однак, якщо подумати, то час карантину можна використати з користю: присвятити його науковій роботі, зайнятися саморозвитком, спланувати подальші проєкти, тощо. Тим паче, що інформаційні технології дозволяють виконувати більшість роботи у віддаленому режимі. Це підкреслив і ректор Сумського НАУ у своєму зверненні: “На період карантину, прошу особливу увагу звернути на виконання наукової та методичної роботи викладача. На мою думку, це час, який можна спрямувати на узагальнення вже отриманих наукових результатів та викладення їх у формі наукових публікацій, оформлених патентних заявок тощо”. Також він закликав співробітників та студентів дотримуватись рекомендацій ВООЗ щодо особистої гігієни та не піддаватись паніці.

Бажаємо всім міцного здоров’я та добробуту!