Співробітники Сумського НАУ відзначені міським головою

Співробітники Сумського національного аграрного університету приймають активну участь у громадському житті міста та України. І приємно відзначити, що їх вагомий внесок не залишився без уваги влади міста.

Нещодавно в місті відбулись святкування приурочені до державних свят – Дня Конституції України і Дня молоді.

Олександр Лисенко, міський голова привітав городян: «Найбільше багатство молоді – це свобода у всьому. І це неймовірне відчуття не повинно покидати вас усе життя, адже воно дозволяє жити так, як того хоче сама людина. Насолоджуйтесь цією чудовою порою, ловіть кожну мить і будьте завжди молодими».

Також Олександр Лисенко вручив Премії міського голови за особливі досягнення молоді в розбудові міста п`ятьом сумчанам, які активно розвивають молодіжний рух у Сумах. Серед них і представники Сумського національного аграрного університету – молодий вчений, доцент кафедри технології харчування СНАУ Дмитро Бідюк та голова правління ГО «Краса та розум Сумщини», директор ІП медіацентру Ксенія Блюмська-Данько.

Дмитро Бідюк – ініціатор створення еко-стартапу FoodBIOPack (біорозкладний їстівний пакет), що запустився в травні минулого року. За такий короткий проміжок часу автори проекту зуміли створити справжній фурор як в Україні, так і за її межами, а саме: здобули перемогу у Всеукраїнському фестивалі інновацій, у міжнародному конкурсі University Startup World Cup, отримали грант від фірми Carlsber на 500 тисяч гривень і представили Україну на виставці «Thüringen 2019» у Ерфурті (Німеччина).

Ксенія Блюмська-Данько, громадська активістка, організатор молодіжних проектів обласного рівня, а саме благодійної Школи естетичного виховання «Школярка-панянка», «Слобожаночки» та «СтудМіс Сумщини». Багато часу приділяє проектам нашого ЗВО, серед яких щорічний Бал Сумського НАУ, школа медіа грамотності «Media school in SNAU» та свято краси «Міс СНАУ».

Віднедавна Премії міського голови за особливі досягнення молоді в розбудові міста є щорічними і призначаються вже вдруге.

Безумовно, представники СНАУ і надалі проставлятимуть університет на рівні міста, України та всього світу!