Спортивні заходи до 45-ої  річниці університету стартували у СНАУ

У стінах Сумського національного аграрного університету нещодавно відбулися змагання з футболу. Між собою, за першість, змагалися команди іноземних та українських студентів.

Футбол – це не лише чудовий варіант фізичної активності та здорового способу життя, але й гра, яка спрямована на досягнення спільної цілі, що в свою чергу слугує об’єднуючим фактором для команди та будує між студентами довірливі відносини та міцну дружбу. Також гра дарує приємні враження та позитивні емоції як гравцям, так і вболівальникам.

Цього разу перемогу виборола команда іноземних студентів Сумського НАУ з результатом гри – 6:1.

Ми вітаємо обидві команди і бажаємо незмінної віри у себе у досягненні поставлених цілей та перемог у майбутніх іграх!