Срібними призерами у змаганнях серед студентства стали студенти СНАУ

Студенти Сумського національного аграрного університету взяли участь у квесті «Sumy Stud Qvest Party», який організували за ініціативи та за підтримки Відділу у справах молоді та спорту Сумської міської ради.

У квесті взяли участь 15 команд з університетів та коледжів міста. Сумський НАУ представили 2 команди, а саме команда «Без питань» та команда «Аграрвард». Протягом дня учасники виконували завдання на 10 локаціях, що знаходилися поблизу МЦ Романтика.

Студенти мали змогу спробували себе у ерудованості, креативності й провели час з радістю, користю та позитивом. Адже квести — це ще й чудова можливість згуртуватися, перейнятися атмосферою дружби та підтримки.

Фінальною точкою квесту став молодіжний центр, де студентів привітав міський голова Олександр Лисенко та народна депутатка України Тетяна Скрипка. Також команди привітала організаторка квесту Тетяна Сахнюк та нагородила трійку переможців.

Команда «Аграрвад» отримала грамоти за участь, а в трійку лідерів потрапила команда «Без питань», посівши 2-е місце, капітаном якої була Марія Симоненко. Подяку нардепа отримала студентська ректорка Сумського НАУ Дар’я Кравченко. Почесні грамоти від мера отримали студентський декан юридичного факультету Марина Козодав та студентка факультету ветеринарної медицини Анна Радченко-Кашаба.

Сумський національний аграрний університет вдячний організаторам за можливість зробити студентське життя яскравішим та вітає команду переможців! Головне – не зупинятися на досягнутому, адже студентські роки — найнезабутніші!