Стало відомим ім’я володарки титулу «Міс СНАУ 2020»

10 червня перед головним корпусом Сумського національного аграрного університету відбулася церемонія нагородження переможниць у конкурсі «Міс СНАУ 2020». Це щорічний конкурс краси, вишуканості та таланту, в якому беруть участь представниці кожного з 8 факультетів СНАУ, а переможниця отримує право представляти університет на регіональному конкурсі краси «СтудМіс Сумщини».

Цьогоріч карантин, спричинений коронавірусною хворобою, дещо змінив хід змагання, однак дав можливість і вболівальникам долучитися до наближення своєї фаворитки до перемоги через голосування за найкращу учасницю в соцмережах.

Однак, вирішальне слово було, все ж, за суворим, професійним та неупередженим журі, до складу якого увійшли: проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи СНАУ Валерій Жмайлов, директор ТРЦ «Мануфактура» Володимир Лободін, володарка титулу «СтудМіс Сумщини 2019» Анна Скрипка та професійний фотограф Анатолі Рабізо. До уваги бралися не лише зовнішні дані дівчат, а й їхні таланти, креативність та оригінальність мислення, що проявилися під час виготовлення костюмів із незвичних матеріалів, середній бал за навчання, тощо.

Визначити переможницю було важко, проте члени журі та глядачі зробили свій вибір.

Першою віце-міс конкурсу стала Поліна Журенко, студентка факультету агротехнологій та природокористування. Дівчина також перемогла у двох додаткових номінаціях, голосування за які проводилися у соцмережах Фейсбук та Телеграм СНАУ.

Звання другої віце-міс отримала Юлія Настенко, студентка факультету економіки і менеджменту.

А титул «Міс СНАУ 2020» виборола представниця юридичного факультету Юлія Безугла. Саме вона, а також Перша віце-міс Поліна Журенко представлятимуть Сумський НАУ на обласному рівні – на конкурсі «СтудМіс Сумщини 2020» вже цієї осені.

Решта номінацій розподілилися наступним чином:

“Міс Грація” – Ніна Дудченко, факультет харчових технологій;

“Міс Ерудиція” – Юлія Настенко, факультет економіки і менеджменту;

“Міс Елегантність” – Олександра Узька, біолого-технологічний факультет;

“Міс витонченість” – Поліна Журенко, факультет агротехнологій та природокористування;

“Міс Неординарність” – Анна Фесенко, інженерно-технологічний факультет;

“Міс Посмішка” – Юлія Безугла, юридичний факультет;

“Міс Артистичність” – Юлія Юшкова, факультет ветеринарної медицини;

“Міс Енергійність” – Ананстасія Панікаренко, будівельний факультет.

Кожна з дівчат отримала чудові подарунки від спонсорів конкурсу: ТРЦ «Мануфактура», мережа супермаркетів «Кошик», профкому СНАУ, кондитерської «Donats Club», майстерні повітряних кульок «Круто Надуто», ГО «Краса та розум Сумщини», магазину унікальних прикрас «Scarlett», квіткової майстерні «Elit Buket», студії перманентного макіяжу Тетяни Дрібоног, косметичної компанії UNICE, професійних фотографів Анатолія Рабізо та Юрія Лаврика.

Вітаємо кожну з учасниць з перемогою, адже кожна з них – переможниця! Бажаємо їм подальших успіхів, натхнення, нових досягнень та радості у кожному дні!