Студентам СНАУ призначено стипендії імені Героїв Небесної Сотні

Наказом Міністра освіти і науки України від 16.08.2022 року було призначено академічні стипендії імені Героїв Небесної Сотні двом студентам Сумського національного аграрного університету.

Академічна стипендія імені Героя Небесної Сотні Дмитра Пагора за спеціальністю «Агроінженерія» призначена студенту третього курсу інженерно-технологічного факультету Редьку Євгену,  а академічна стипендія імені Героя Небесної Сотні Олександра Плеханова за спеціальністю «Архітектура та містобудування» – студентці другого курсу будівельного факультету Харлановій Валерії.

Щиро вітаємо студентів СНАУ із заслуженою відзнакою! Ви гордість нації й Сумщини! Пишаємося й бажаємо подальших перемог!

Нагадаємо, що 15 листопада 2017 року Кабінет Міністрів України затвердив постанову “Про заснування академічних стипендій імені Героїв Небесної Сотні” з метою вшанування подвигу наймолодших людей, які взимку 2014-того своїми героїчними діями врятували країну від диктатури влади. Імена Мойсея В.М., Зубенка В.В., Пагори Д.О., Чернявського Д. О., Тарасюка І. М., Костенка І. І., Плеханова О. В., Байдовського С.Р., Нігояна С.Г., Дяковського Ю.І. стали уособленням жаги до свободи. Було засновано 50 академічних стипендій для студентів та курсантів закладів вищої освіти державної форми власності, які здобувають вищу освіту за десятьма різними спеціальностями й утверджують та несуть у маси цінності Революції Гідності.