Студенти-механіки СНАУ стали призерами всеукраїнських конкурсів

На минулому тижні підбито підсумки роботи галузеві конкурсні комісії ІІ етапу ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт. Серед призерів конкурсу відзначилися і студенти Інженерно-технологічного факультету СНАУ.

За результатами роботи комісії в Національному університеті «Запорізька політехніка» на кафедрі «Обладнання та технології зварювального виробництва» за напрямом «Зварювання»  наукова робота студента Мельника Івана (Науковий керівник – д.т.н., професор Тарельник В.Б.) посіла призове ІІІ місце, та була удостоєна Диплому ІІІ ступеня.

За результатами підсумкової конференції зі спеціальності «Матеріалознавство», яка проходила на базі кафедри технології металів та матеріалознавства ім. О.М. Петриченка Харківського національного автомобільно-дорожнього університету, робота студента Пилипіва Михайла (науковий керівник – к.т.н., доцент Коноплянченко Є.В.) зайняла призове ІІІ місце, а студент Михайло Пилипів був нагороджений дипломом ІІІ ступеня.

30 квітня 2020р. були підведені підсумки конкурсу студентських наукових робіт із галузі знань «Механічна інженерія», який відбувся на базі Сумського державного університету. По секції «Koмп’ютерний інжиніринг у механіці (динаміка та міцність машин)»  посів призове ІІІ місце та отримав Диплом ІІІ ступеню студент  магістерського курсу Інженерно-технологічного факультету Бакулін Антон (Науковий керівник – д.т.н., професор Тарельник В.Б.). А по секції «Прикладне матеріалознавство та технологія конструкційних матеріалів»  посів призове ІІІ місце та отримав Диплом ІІІ ступеню студент магістерського курсу Інженерно-технологічного факультету Мельник Іван (Науковий керівник – к.т.н., доцент Коноплянченко Є.В.). Обидві роботи мали потужну апробацію у вигляді наукової публікації у фаховому науково-виробничому та інформаційному журналі «Компресорне та енергетичне машинобудування» та апробації на міжнародній науковій конференції «Технології ХХІ століття» у вигляді тез доповідей.

Всі роботи мали промислове впровадження на виробництві, підтверджене актами впровадження.

Вітаємо наших переможців та їх керівників і бажаємо їм подальших творчих успіхів!