Студенти СНАУ на варті добра

У час, коли пандемія коронавірусу цілком поглинула увагу всього світу, залишаються ті, хто потребував і потребує уваги та об’єднаної допомоги кожного з нас. Перш за все, це діти, а особливо діти, які борються з важкими захворюваннями.

Так, у відділенні гематології Сумської обласної дитячої клінічної лікарні перебувають маленькі пацієнти, які окрім вартісного лікування потребують уваги, спілкування і розвитку, адже їхнє лікування триває не один тиждень і у цей час вони, по суті, замкнені в своїх палатах.

Щоб допомогти дітлахам творчо розвиватися навіть під час лікування та отримувати позитивні емоції (а вони, без сумніву, потрібні для скорішого одужання) відділ з організації виховної роботи зі студентами Сумського НАУ за фінансової підтримки небайдужих студентів та співробітників організував акцію на підтримку таких діток. На зібрані кошти були придбані товари для дитячої творчості, які були передані у гематологічне відділення лікарні.

Сподіваємось, що такі невеличкі подарунки порадували малечу та допоможуть їм скоріше видужати та мати щасливе дитинство, забувши про хвороби.