Студенти СНАУ обрали нового голову самоврядування

22 жовтня у Сумському національному аграрному університеті відбулося засідання Конференцції студентського самоврядування, головним питанням під час якої було обрання нового студректора.

На голосування було подано лише одну кандидатуру – нинішнього голову студентського самоврядування Олександра Галушку. Більшість членів Конференції підтримали кандидатуру Олександра, і він вдруге очолив ОСС. До слова, це перший в історії СНАУ випадок, коли одна людина два рази поспіль обиралась на посаду студентського ректора.

«Головне моє досягнення в тому, що я не обіцяю зайвого. Але це не означає, що я нічого не хочу робити. Студентське самоврядування готове йти на зустріч студентам, відстоювати їхні права. Але хотілося б, щоб і самі студенти були більш активними, не мовчали про свої проблеми», – сказав під час своєї промови Олександр.

Сподіваємось, що у новому терміні новообраний студректор зможе об’єднати навколо себе ще більше студентів та зробити студентське життя ще більш яскравим. Бажаємо Олександру успіхів!