Студенти СНАУ пройшли стажування в Румунії за програмою Erasmus+

З метою вдосконалення знань та навичок щодо управління та маркетингу в галузі агробізнесу, а також в сфері виробництва продуктів харчування та управління фермерськими господарствами поглиблення інституційних зв’язків між учасниками університетів-партнерів проекту відбулося стажування у рамках Програми Європейського Союзу Erasmus+ – К2 – Розбудова спроможності у сфері вищої освіти, проект «Від теоретично-орієнтованої до практичної освіти в аграрних дослідженнях» (TOPAS).

Стажування проводилося в Університеті сільськогосподарських наук та ветеринарної медицини (Ясси, Румунія) для академічних співробітників та студентів від партнерських закладів і було зосереджено на інноваційних методах викладання та оцінювання у вищих навчальних закладах.

Партнерськими установами, що приймали участь у стажуванні, були: Національний університет біоресурсів і природокористування України, Самаркандський сільськогосподарський інститут (Узбекистан), Андижанський сільськогосподарський інститут (Узбекистан), Національний аграрний університет Вірменії. Сумський національний аграрний університет представляли д.е.н., доцент кафедри обліку і оподаткування Орєхова А.І., студенти факультету економіки і менеджменту Голубенко Аліна та Павленко Анжеліка.

Під час стажування було вивчено досвід управління бізнесом, фінансовим управлінням сільськогосподарських підприємств та підприємств харчової галузі, економічна ефективність сільськогосподарського виробництва та прогнозування кон’юнктури ринку сільськогосподарської продукції у навчальному процесі Університету сільськогосподарських наук та ветеринарної медицини (Ясси, Румунія). Також були ознайомчі виїзди до сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств, щоб проілюструвати механізм відображення отриманих результатів практичного навчання.