Студенти СНАУ провели традиційний квартирник

Вже не вперше серед студентів Сумського НАУ відбулося класне дійство – традиційний квартирник. Наші юні, талановиті артисти подарували слухачам трошки класики, трошки лірики, трошки сучасного читання репу, трошки драйву. В результаті кожен отримав  порцію енергетичного заряду, позитиву та зігрів душу.
Відвідуючи такі заходи,  студенти мають змогу не лише відпочити від пар, не нудьгувати в гуртожитку, а ще й знайти нові знайомства, відкрити в собі нові грані та проявити себе. Щоб було, що згадати не варто зволікати, варто діяти та не пропускати подібні заходи, адже все що від вас треба – класний настрій.
Тож підбиваючи підсумки варто щиро подякувати виступаючим. Вони  справжні зірочки  – такі класні та талановиті. І звісно дякуємо публіці,яка дарувала тепло та енергію артистам під час виступів.