Студенти СНАУ стали призерами Всеукраїнського конкурсу наукових робіт з екології

З 18 по 20 березня 2020 року в Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук за спеціальністю «Екологія». В конкурсі взяли участь 72 робіт, серед яких було обрані найкращі, відповідно до ряду критеріїв. Вперше конкурс проходив у дистанційно у режимі.
Серед переможців двоє студентів Сумського НАУ – Семенко Ірина та Діана Штефан. Вони були нагороджені Дипломами ІІ ступеню за роботу “Продуктивність та кормова цінність лучних заплавних фітоценозів під впливом випасання та сінокосіння в умовах лісостепової зони України”.

Ми пишаємось нашими студентами, які навіть в складних умовах карантину не полишають своє прагнення до наукових відкриттів. Бажаємо ще більше нових звершень та перемог. А всім радимо не втрачати жодної можливості заявити про себе та свій виш на весь науковий світ.