Студенти СНАУ встали на порятунок безпритульних тварин

Питання безпритульних тварин є однією з найбільш актуальних та невирішених проблем суспільства. З кожним роком кількість бездомних кішок і собак збільшується. Голодні, хворі, нещасні, з очима повними болю і відданості … Вони поневіряються по дворах, страждають від холоду і самотності, харчуються аби чим, а то і зовсім голодують. Кожній тварині потрібен господар, якого вона буде любити всім своїм маленьким серцем, відповідаючи на турботу нескінченною вірністю.

Часом єдиним шансом на порятунок для безпритульної тварини є притулок . До одного з таких сьогодні, 7 лютого, завітав студентський актив Сумського національного аграрного університету. Це був результат благодійної акції “Допоможи їм перезимувати”, яку минулого тижня провела група волонтерів “Під крилом добра СНАУ”. Студенти на зібрані кошти придбали купу смаколиків для пухнастиків, та вирушили до притулку. Волонтери поспілкувалися з працівниками притулку, власноруч погодували тварин, позабавлялися з ними, пофотографувалися та подарували собакам трішки своєї любові та посмішок. Пам’ятайте, творити добро може кожен!