Студенти СНАУ знову серед кращих авторів наукових робіт
Весняний фестиваль студентської науки продовжують студенти факультету економіки і менеджменту Сумського НАУ . Синергія наукових досліджень молодих науковців забезпечила плідний результат.
Так, за рішенням галузевої конкурсної комісії Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у  за спеціалізацією “Менеджмент інвестиційної та інноваційної діяльності”, який проходив у Київському національному університеті технологій та дизайну, визнано переможцями Конкурсу та нагороджено Дипломом ІІІ ступеня студентів: Пізняка Дмитра Юрійовича (Сумський НАУ –) та Метьолкіну Дар’ю Володимирівну (Львівський НАУ).
Спільно виконане студентське дослідження під керівництвом д.е.н., професора, завідувача кафедри менеджменту СНАУ Андрія Михайлова та д.е.н., професора, завідувача кафедри міжнародних економічних відносин ЛНАУ С. Гринкевич було присвячене обґрунтуванню перспектив інноваційно-інвестиційного розвитку аграрного сектору України. Тема є надзвичайно актуальною для розвитку агропромислового комплексу України.
Щиро вітаємо студентів-переможців та їх наукових керівників! Дипломи і Подяки студентам та їх науковим керівникам будуть надіслані після завершення карантину.