Студенти Сумського НАУ стали призерами Всеукраїнського студентського конкурсу бізнес-проектів “Бізнес-трамплін”

29 листопада 2019 року в Київському національному торговельно-економічному університеті відбулося фінальне змагання серед команд-учасниць Всеукраїнського студентського конкурсу бізнес-проєктів “Бізнес-трамплін”. За результатами першого відбіркового туру, який проходив з 15 жовтня по 15 листопада, професійним журі було відібрано 15 проектів. В фіналі конкуру,  команда студентів 2 курсу магістратури спеціальності «Адміністративний менеджмент»  у складі Рибкіна Вадима та Бородавки Антона (наукові керівники старші викладачі кафедри публічного управління та адміністрування Самойленко Т.Г. та Харченко Т.О.) представили свій бізнес-проект «Healthy-фудтрак у місті Суми»/Healthy food is the best choice. Робота отримала високу експертну оцінку. Студенти вибороли 2 місце.