Студенти та співробітники СНАУ долучились до акції “Подаруй тепло”

Зима – це період, коли кожен вірить у диво, особливо перед новорічними святами. У вирі повсякденних справ ми забуваємо про те, що є люди, які дуже потребують нашої уваги і допомоги і яким в житті пощастило менше ніж будь-кому, і не відомо з яких причин – чи-то залишились самі на заході свого життя, чи-то від них відмовились рідні. Це люди похилого віку.

За допомогою Агенції промоції «Суми», ми дізнались, що у нашому місті проводиться акція «Подаруй тепло» для людей похилого віку Сумського геріатричного пансіонату і вирішили долучитись до цього заходу.

Організувавши всіх небайдужих студентів, викладачів і співробітників Сумського НАУ ми відкрили збір коштів і різного роду речей (від одягу до засобів особистої гігієни). І ми навіть уявити собі не могли, скільки людей долучились до цього. Нам приносили верхній одяг, печиво, чай, мило, шампуні, а також на зібрані кошти ми купили теплі речі, солодощі та засоби особистої гігієни. На жаль карантин вносить свої корективи і ми не змогли потрапити особисто до геріатричного пансіонату, але сподіваємось, що наступного разу у нас вийде.

І хоч це не замінить тієї уваги і любові, котра є в сім’ї, але ми зробили велику справу, ми подарували людям надію на те, що не такий вже і поганий наш світ і в нас ще є шанс на те, щоб стати трішки добрішими один до одного і поділитися своїм теплом з тими, хто цього так потребує