Студенти та співробітники СНАУ за традицією відзначили біля пам’ятника славетному Кобзарю День Конституції України

28 червня українці відзначають 26-ту річницю з Дня ухвалення Конституції України. Основного Закону, яким повага до людської гідності та свободи визнається найвищою цінністю. В умовах війни День Конституції має для кожного з нас особливе значення.

Нажаль, сьогодні ми змушені доводити своє право бути самостійними, відстоювати права і свободи у кривавій неоголошеній та підступній війні з агресором. Але у них нічого не вийде. Конституція України ще 26 років тому відправила у минуле все радянське й «руській мір», задекларувавши наші СУВЕРЕНІТЕТ І НЕЗАЛЕЖНІСТЬ. Ми остаточно виборемо свою незалежність й право бути вільним народом на своїй землі, зі своєю конституцією та мирним небом.

Тарас Шевченко писав «Вогонь запеклих не палить». І як би не був злий ворог, він не може знищити суверенну і незалежну Україну. Її захищають найвірніші сини й дочки, люті українці!

Сьогодні студенти та співробітники Сумського національного аграрного університету долучилися до урочистого покладання квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку. Вже традицією стало, щороку саме в День Конституції України збиратись біля пам’ятника славетному Кобзарю. За участі голови ОВА Дмитра Живицького, Сумського міського голови Олександра Лисенка та народних депутатів України Михайла Ананченка та Ігоря Васильєва було вшановано пам’ять всіх поколінь борців за свободу та незалежність нашої держави.

Боремось за Україну. За державу. За країну свободи та рівності. За мирне та щасливе майбутнє.

Слава Україні!

Героям слава!