Студентка СНАУ перемогла у конкурсі «Молодіжна еліта Сум»

Початок навчального року ознаменувався радісною подією. Студентка Сумського національного аграрного університету Ірина Семенко здобула перемогу у конкурсі  «Молодіжна еліта Сум», що вперше проводився Відділом по роботі з молоддю Сумської міської ради.

Ірина була визнана кращою у номінації «Екологічна еліта».

Конкурс тривав з 31 липня по 31 серпня, його метою було виявлення молодих людей, які мають визначні досягнення та здобутки у громадському, культурному, науковому, професійному житті міста, які внесли значний особистий вклад у його соціально-економічний та культурний розвиток. Всього у конкурсі взяли участь 16 найактивніших молодих сумчан – студенти, волонтери, науковці, викладачі, діячі культури та мистецтва, спортсмени.

Відзнаки та грошові нагороди переможцям вручив міський голова Олександр Лисенко.

«Робимо все для того, аби у молодих людей була можливість реалізувати себе безпосередньо в Сумах, для цього ми створюємо такі конкурси, як «Молодіжна еліта». Зараз переді мною стоять люди, які мають багато ідей, амбіцій та сподівань на майбутнє, і ми не можемо їх підвести. Саме завдяки молодіжній еліті Суми розвиваються як інноваційне і прогресивне місто. Щиро вітаю і бажаю нових досягнень і успіхів!» – наголосив під час нагородження міський голова.

Сумський НАУ пишається перемогами своїх студентів та бажає Ірині подальших звершень у навчанні та громадській роботі!