Студентський актив СНАУ провів акцію “Shokosmile”

Осінь – пора шурхотіння жовтих листочків під ногами, радості від збору врожаю, спостереження за перелітними птахами. Ясні теплі промені сонця змінюються шумом рясних затяжних дощів, що впливає на людей та їх настрій, замінюючи літнє піднесення й емоційність на стриманість і печаль.

Щоб покращити настрій колективу й продовжити святкування Дня працівника закладів освіти, 03.10.2022 року студентське самоврядування, профком студентів та аспірантів Сумського національного аграрного університету провело акцію “Shokosmile”, у рамках якої подарувало викладачам солодкі презенти з передбаченням.

Упевнені, на настрій впливає не погода чи пора року, а люди довкола. Щиро сподіваємося, що таким чином можемо подарувати усмішки й радість навіть у найпохмуріший день.

Усе буде Україна! Усе буде СНАУ!