Галушко Олександр Сергійович

Галушко Олександр Сергійович, народився 27 червня 1999 року в м. Нововолинськ Волинської області, українець.
2005-2007 н.р. – навчався у Нововолинській гімназії, м. Нововолинськ Волинської області.
2007-2015 н.р – навчався у гімназії, м. Кадіївка Луганської області. Під час навчання був президентом класа, приймав активну участь в олімпіадах та конкурсах.
2015-2016 н.р – навчався у Нововолинській гімназії, м. Нововолинськ Волинської області, брав активну участь у житті гімназії, брав участь у олімпіадах, конкурсах та наукових дебатах.
Після закінчення Нововолинської гімназії був зарахований до Сумського НАУ в 2016 році на біолого-технологічний факультет.
2016-2017 н.р. – став заступником голови спортивної комісії первинної профспілкової організації студентів та аспірантів СНАУ.
2017-2018 н.р – став головою спостережної ради СНАУ.
2018-2020 н.р. – очолюю студентське самоврядування СНАУ.
Під час навчання побував у багатьох містах України, таких як Київ, Львів, Чернігів, Харків, Полтава та інших. Брав участь у олімпіадах, конкурсах та написаннях тез. Навчаюсь на відмінно, був нагороджений подяками ректора, міського голови м. Суми та губернатора Сумської області, також отримую губернаторську стипендію за активне життя університету та навчання на відмінно. Був членом команди КВК факультету та університету на Кубку Мера м.Суми.
Характеризуюсь як сумлінний та дисциплінований студент. Організовую та беру активну участь у заходах факультетів та університету. Маю якості лідера та користуюся авторитетом серед студентів та професорсько-викладацького складу на факультеті та в університеті.