Студенстький декан юридичного факультету СНАУ
Електронна адреса : llgudjey@gmail.com
Номер телефону: 0958187630

Автобіографічна довідка

Я, Коровяков Дмитро Валерійович народився 06.01.1998р. у м. Суми.
У 2004 році почав навчання у ЗОШ І-ІІІ ступенів №15. Закінчив навчання в 2015 році. За період навчання себе зарекомендував як відповідальний, активний учень. Брав участь в оліміадах, конкурсах, дебатах, спортивних заходах.
Після закінчення школи вступив до коледжу СНАУ, де навчався в період з 2015 по 2018 роки. За період навчання проявив себе, як активний, відповідальний, товариський студент. Захищав честь коледжу на олімпіадах, конференціях, спортивних змаганнях.
По закінченню коледжу в 2018 вступив і навчаюсь на юридичному факультеті СНАУ. Наразі студент 2 курсу скороченого строку навчання спеціальності «Право». 22 жовтня 2019 року обраний студенським деканом юридичного факультету СНАУ.
Участь у круглих столах, конференціях
1)Брав участь у круглому столі «Юридичних клінік Сумщини», в Головному територіальному управлінню юстиції в Сумській області.
2)Щорічна науково-правнича конференція викладачів, аспірантів та студентів СНАУ
3)Круглий стіл «Сучасна правова освіта від освітніх програм до перспектив реформування»
Наукова діяльність та публікації
1) «Наставництво як індивідуальна форма підтримки дітей, які проживають в закладі для дітей-сиріт і дітей позбавлених батьківського піклування»
2) «Латинська Америка в зовнішній політиці США 1981-1983 рр.»
3) «Правничі аспекти рейдерського захоплення в системі речових прав на земельні ділянки»
4)Курсова робота «Гаратнії права на працю в умовах ринкової економіки»
Спортивна діяльність
З 9 років постійно займаюсь спортом. Зокрема займався в дитячі роки танцями. В 9 років займався футболом. З 10 до 12 займався біатлоном. З 13 до 19 займався спортивним орієнтуванням, де здобув І дорослий розряд, зупинившись за крок до Кандидата в майстри спорту України. З 20 по теперішній час займаюсь боксом