Лисенко Мілана Сергіївна

Лисенко Мілана Сергіївна - студенський декан юридичного факультету Сумського національного аграрного університету (посаду займає з 15 травня 2023 року)

Моб.т. 0501624850

Електронна адреса  

lusenko2005milana@gmail.com

Студентка 1 курсу юридичного факультету, навчається на бюджетній формі. Відповідальна, чесна, староста своєї групи. Одногрупники її поважають, слухають, завжди допомагають та люблять, тому що вона завжди йде їм на зустріч. Мілана з перших днів справила позитивне враження на адміністрацію та студентів університету своєю активною позицією  в навчальному закладі.

Лисенко Мілана народилась в м. Суми 21 липня 2005 року. Навчалася та закінчила ЗОШ І-ІІІ ступенів № 18, паралельно здобувала освіту в «Навчально-Виробничому Комбінаті» на спеціальності «Секретар- керівника» та в той же час закінчила спортивну школу, має безліч нагород за спортивне орієнтування та спортивну пеленгацію.

Студентка характеризується як добра, чесна, відкрита, справедлива, вихована, креативна особистість. Мілана завжди знаходить правильні рішення і підтримує чудові відносини як у команді так і між студентами. Вважає, що в кожній команді повинні працювати всі над тим, щоб досягли найкращого результату.

На посаді студентського декана юридичного факультета  хоче відновити після дистанційного навчання активне життя, створити більше знайомств та довести, що в Сумському НАУ навчаються найкращі студенти