Гриневський Вадим

Гриневський Вадим Ігорович - заступник студентського  ректора з соціально-побутової діяльності   Сумського національного аграрного університету (посаду займає з  жовтня 2023 року)

Моб.тел.- 0990428031

Електронна адреса -  grinevskiy17@gmail.com

Студент 1 курсу ОС «Бакалавр» факультету Будівництва та транспорту, навчається на бюджетній формі. Комунікабельний , ввічливий та відповідальний. Може допомогти в будь-якій ситуації, добре ладнає з одногрупниками та  викладачами .Вадим не сидить на місті, допомагає організовувати різні заходи в університеті, та  приймає в них участь .

Гриневський Вадим народився в м.Охтирка 29 січня 2003 року. Закінчив ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3, після цього вступив у Охтирський Коледж НАУ на факультет Агроінженерія,ОС «молодший спеціаліст».

Вадим -  захоплюючий приклад студента з глибоко розвинутими позитивними рисами характеру. Він проявляє справедливість, ініціативу та доброту в усіх сферах свого життя. Його особистість виражається у cконцентрованості на меті та креативності в пошуках рішень.

Студент завжди відзначається вмінням знаходити правильні рішення, і це робить його цінним членом будь-якої команди або проєкту. Гриневський Вадим підтримує теплі та дружні відносини з колегами, створюючи сприятливу атмосферу для співпраці та спільного досягнення успіху.