Сумський національний аграрний університет активно готується до нововведень в системі освіти

Адміністрація СНАУ розпочала проводити зустрічі з колективом щодо переходу на нову систему фінансування закладів вищої освіти, яка запланована на 2020 рік. Однією із важливих змін стане надання фінансової автономії вишам.
«Зараз ми маємо унікальний шанс зробити ті речі, які ми не могли зробити раніше, або не мали достатньої мотивації. Сьогодні президент підписав закон, який змінить наше життя, трохи раніше запрацювало НАЗЯВО», – прокоментував нововведення ректор Сумського НАУ Володимир Ладика, який сьогодні завітав на факультет ветеринарної медицини разом з командою проректорів та деканів, щоб розповісти співробітникам кафедр про стратегію сталого розвитку університету.
До цього подібні зустрічі пройшли на юридичному та біолого-технологічному факультетах. На черзі факультет економіки та менеджменту.
Сподіваємось, що активна підготовка та удосконалення роботи на факультетах не лише допоможе без втрат пережити зміни в українській системі вищої освіти, а й примножити надбання вчених та співробітників СНАУ.