Сумський НАУ  привітав юристів з професійним святом!

8 жовтня в Україні відзначають День юриста, і Сумський національний університет щиро вітає всіх представників правничої кар’єри з цим чудовим святом.
До святкування цього урочистого дня юридичний факультет СНАУ підійшов креативно і неординарно. Було запрошено багато гостей. Серед них не лише представники юридичних професій, але й школярі та учні професійно-технічних навчальних закладів, які саме зараз приймають складне та відповідальне рішення про свою подальшу кар’єру.
На святі учні та студенти мали змогу поспілкуватися з представниками судів, патрульної поліції, прокуратури, центрів надання юридичної допомоги, митниці, з експертами-криміналістами, тощо, аби краще пізнати всі тонкощі професії.
З вітальним словом до всіх присутніх звернувся проректор СНАУ за науково-педагогічної та навчальної роботи Валерій Жмайлов: «Ми будуємо нову державу. І без юриста ця держава не може бути такою, як ми хочемо. Тому ця професія є такою важливою у сучасному суспільстві. Зі святом вас, шановні юристи!».
На юридичному факультеті СНАУ працює команда справжніх професіоналів, які радо діляться досвідом з молодими поколіннями. Багато педагогів віддали не один рік життя роботі в правничих структурах. Чого вартий лише приклад Миколи Петровича Курила, який 30 років пропрацював в прокуратурі, а зараз навчає молодих фахівців, майбутніх юристів.
Під час урочистої частини свята було нагороджено педагога факультету, який зайняв перше місце у рейтингу викладачів Юридичного факультету СНАУ. Нею стала Клецова Наталія Володимирівна. Також були вручені нагороди та цінні подарунки переможцям конкурсів малюнків, конкурсу на кращу секцію гуртожитку, конкурсу відеопривітань з Днем Юриста.
Після офіційної частини учні шкіл та коледжів змогли взяти участь у криміналістичному квесті, інтелектуальній грі «Що? Де? Коли?» та судових дебатах. Переконані, що цей день учні запам’ятають на все життя. І хто знає, можливо серед них знайдуться ті, хто присвятить своє життя такій непростій, але такій потрібній сьогодні професії – професії юриста!