Сумський НАУ провів низку зустрічей в рамках масштабної виставки «Агровесна 2020»

Партнерські стосунки з бізнесом та іншими закладами освіти є запорукою стабільного розвитку Сумського національного університету та розширення горизонтів  його наукової та освітньої діяльності. Найкращою платформою для перемовин та організації співпраці, як показує досвід, є різноманітні тематичні виставки, ярмарки, семінари, тощо.

З 18 по 20 лютого делегація СНАУ у складі представників адміністрації, викладачів та студентів, відвідала одну з наймасштабніших подій в агросфері – виставку «Агровесна 2020». У ході цієї події представники СНАУ ознайомилися з моделями сучасної аграрної техніки та провели ряд перемовин. Головною метою візиту було поліпшення традиційної співпраці університету та виробництва, а також планування подальших етапів співпраці.

Крім того, студенти університету взяли участь у Дні молодого спеціаліста, що традиційно проходить в рамках «Агровесни». Під час заходу студенти змогли ознайомитись з унікальною магістерською програмою «Агрокебети», яка до слова цього року базуватиметься в Сумському НАУ. Також організатори розказали студентам про можливості стажування та подальшого працевлаштування в сфері сільського господарства.