Свято до Дня працівника сільського господарства влаштували у Сумському НАУ

Сьогодні в університеті відзначили тих людей, які своєю невтомною працею сприяють розвитку агропромислового комплексу Сумської області та України в цілому. Напружена хліборобська праця була і залишається визначальною складовою розвитку держави, запорукою її процвітання.

Присутніх привітав проректор з науково-педагогічної, економічної та інноваційної діяльності Сумського національного аграрного  університету Коваленко Микола Петрович:

“День працівників сільського господарства – це важливе свято для України, бо так склалося історично, що Україна – аграрна держава. На сьогодні вона має певні результати і тримається  у п`ятірці найкращих виробників сільгоспродукції. Приємно те, що наш заклад теж аграрний, ми займаємось і рослинництвом, і тваринництвом, і садівництвом. Хотів би висловити слова подяки сектору озеленення, бо це візитна картка не лише університету та області, але й держави. Дозвольте привітати вас побажати здоров`я вам та вашим близьким, успіхів, благополуччя, миру та віри у майбутнє”.

Та вручив подяки ректора за зразкове виконання виробничих завдань, наполегливу працю, відповідальне ставлення до роботи та з нагоди святкування Дня працівника сільського господарства таким співробітникам університету:

1.Радченку Миколі Володимировичу – кандидата сільськогосподарських наук, доценту кафедри агротехнологій та грунтознавства;

2. Маценко Валентині Василівні – агроному-досліднику навчальної лабораторії картоплярства та овочівництва;

3. Ярощук Світлані Василівні – старшому науковому співробітнику наукової лабораторії «Лісівництва Північного Сходу України», кандидату сільськогосподарських наук;

4. Китайгорі Антону Васильовичу – майстру виробничого навчання навчальної лабораторії садівництва та виноградарства Сумського НАУ;

5. Рудченку Станіславу Олександровичу – лаборанта навчальної лабораторії садівництва та виноградарства Сумського НАУ;

6. Підлісному Олексію Володимировичу – начальнику навчально-наукового  виробничого комплексу Сумського НАУ;

7. Мусі Андрію Олександровичу – завідувачу віварієм навчально-наукового  виробничого комплексу Сумського НАУ;

8. Курагіній Ларисі Петрівні – оператору машинного доїння І категорії навчально-наукового  виробничого комплексу Сумського НАУ;

9. Левчуку Юрію Володимировичу – трактористу машинно-тракторного парку Сумського НАУ;

10. Сахненко Зої Іванівні – озеленювачу сектору озеленення Сумського НАУ.

Сумський національний аграрний університет вітає усіх причетних зі святом і бажає наснаги, миру, та втілення в життя найзаповітніших мрій!