Тренінг «Розпочни та вдосконалюй свій бізнес» стартував у Глухові

П’ятиденний тренінг у рамках проєкту «Розширення можливостей працевлаштування через розвиток зеленого та крафтового туризму в межах «Туристичного трикутника Сумщини», що навчить розвивати свій бізнес розпочався для представників Глухівської громади, на базі ВСП «Глухівський агротехнічний фаховий коледж Сумського національного аграрного університету». Проєкт реалізується Міжнародною організацією праці за фінансування Міністерства закордонних справ Данії,  у партнерстві з Сумським національним аграрним університетом, Сумською обласною держадміністрацію, обласним центром зайнятості, Глухівською, Есманьською, Кролевецькою, Путивльською, а також Новослобідською громадою.

Асистент менеджера проєкту – Олександр Коваленко розповів про переваги проєкту, особливості його реалізації у громадах, а також наголосив на стартапах, які уже вдалося успішно втілити у життя в Україні та на Сумщині.

Світлана Ярощук –  керівниця освітньо-комунікаційного центру ознайомила з деталями участі у тренінгу, проєкті, уточнила хто може стати їх учасником, за яких умов та отримати кошти на придбання обладнання для розвитку власної справи.

Сертифікована тренерка МОП – Світлана Луценко представила присутнім програму тренінгів. Спочатку 20 потенційних бенефіціарів висловили свої очікування, потім розповіли про свій підприємницький потенціал та бізнес-ініціативи. Слухачі дізналися про те як генерувати та обрати бізнес-ідею,про види та сфери бізнесу, проаналізували свою готовність до підприємництва, а також зміст бізнес-плану.

Наступні 4 дні тренінгів будуть присвячені дослідженню ринку, кадровому забезпеченню, розрахунку собівартості бізнес-проєкту, а також учасники детальніше дізнаються про звітність підприємця, фінансове планування, закупівлі та зможуть змоделювати такі ситуації у діловій грі.