Турбота про найменших – суспільна відповідальність

На початку червня, щороку, у світі відзначають День захисту дітей. У цей день заведено підіймати теми захисту дитячих прав, виявляти любов та турботу про найменших жителів планети, наше майбутнє покоління. Однак, свято завершується і про потреби знедолених дітей часто забувають. Між тим у сиротинцях та будинках маляти й надалі перебувають сотні дітлахів, які з різних причин позбавлені батьківської любові.

Щоб бодай якось допомогти таким дітлахам, активісти Сумського національного аграрного університету вирушили до Сумського будинку маляти, де нині перебуває близько 70 дітей віком від 1 місяця до 8 років. Оскільки через вимоги карантину поспілкуватися з дітками безпосередньо не вдалося, працівники та студенти передали їм найнеобхідніше – підгузки, серветки, засоби гігієни для немовлят, пляшечки та пустушки.

Звісно, жодні подарунки та гостинці не замінять дітям материнської любові та ласки. Тож сподіваємось, що кожна дитина у світі рано чи пізно знайде свою люблячу родину і зможе відчути справжню, щиру радість дитинства.