У Путивльського коледжу СНАУ новий очільник

15 червня згідно з наказом ректора Сумського національного аграрного університету №833-ВК виконуючим  обов’язки директора Путивльського фахового коледжу СНАУ було призначено Хярма Віктора Миколайовича.

Віктор Хярм народився 24 серпня 1957 у с. Бистрик Кролевецького району. Закінчив  Глухівський державний педагогічний інститут за спеціальністю «Вчитель загальноосвітніх дисциплін». У 2003 році здобув ступінь магістра державного управління, а у 2008 у Сумському державному університеті здобув професію інженера з якості.

Загалом Віктор Миколайович має 33 роки педагогічного стажу та 10 років управлінської діяльності.

Колектив СНАУ вітає Віктора Миколайовича на новій посаді та бажає йому професійних успіхів, міцного здоров’я та безмежної людської шани!