У СНАУ підбили підсумки огляд-конкурсу  «Гуртожиток – наш дім!»

Конкурс «Гуртожиток – наш дім!» проводиться щорічно для студентів, що живуть у гуртожитках СНАУ. Вони активно беруть участь у ньому та з ентузіазмом прикрашають кімнати за вимогами критерій положення Конкурсу.

Метою огляду-конкурсу є виявлення кращого досвіду організації житлово-побутових умов для проживання, навчання і відпочинку студентської молоді та активізації органів студентського самоврядування у формуванні здорового способу життя й активної життєвої позиції молодих громадян України.

Завданнями огляду-конкурсу є:
– поширення кращого досвіду роботи щодо поліпшення житлово-побутових умов і для організації самопідготовки, дозвілля студентської молоді та збереження матеріальних цінностей;
– стимулювання активної участі студентської молоді в організації свого дозвілля та формування здорового способу життя;
– виявлення недоліків житлово-побутових умов у кімнатах студентських гуртожитків університету;
– поліпшення житлово-побутових умов у кімнатах студентських гуртожитків університету, умов для навчання та відпочинку;
– покращання стану збереження майна університету.
У огляд-конкурсі могли приймати участь усі бажаючі студенти, які проживають у гуртожитку.
Критерії за якими здійснювалося визначення кращої кімнати гуртожитку:
– санітарний стан кімнати;
– естетичне оформлення кімнати;
– енергозбереження (лампочки «економки», утеплення вікон та дверей тощо);
– організація місць для навчання, проживання та відпочинку;
– зберігання майна;
– відгуки коменданта та вихователя;
– відсутність у студентів, які проживають у кімнаті порушень дисципліни та Правил внутрішнього розпорядку. Дану інформацію органи студентського самоврядування за своїм усним або письмовим запитом отримують від заступника декана з виховної роботи.

За результати участі у конкурсі перемогу здобули:
1. Гуртожиток №1 – кім. 108, студенти факультету економіки і менеджменту (Анна Бистро, Юлія Харинко, Лілія Тимошенко) та кім. 547 (Бахтіярова Лачин);
2. Гуртожиток №2 – кім. 446, студенти факультету агротехнологій та природокористування (Вікторія Река та Анастасія Яценко);
3.Гуртожиток №3 – кім. 239, студентка біолого-технологічного факультету (Дарина Громиченко),
4. Гуртожиток №4 – кім. 404, студентка юридичного факультету (Олександра Кривонос).

Кожна кімната-переможець отримає нові дзеркала для своїх кімнат, а студенти, що брали участь одержать заохочувальні сувенірні подарунки.