У СНАУ пройшло позачергове засідання Вченої ради

6 травня члени Вченої ради Сумського національного аграрного університету зібралися на позачергове онлайн-засідання, головною темою якого стало створення на базі бібліотеки СНАУ сучасного інформаційного центру. Варто відзначити, що трансформація бібліотеки та приведення її до вимог сучасного користувача – питання, які вже давно на часі. Про це доповіла директорка університетської бібліотеки Галина Колмикова.

Кроки для реалізації цієї мети були зазначені у відповідному рішенні Вченої ради.

Крім того, під час засідання було обговорено та затверджено організаційні питання роботи молодих науковців СНАУ. Доповідачем по цьому питанню став проректор з наукової роботи СНАУ Юрій Данько.

В свою чергу, по питанням, що стосувалися затвердження нормативних документів, які регламентують навчальний процес у Сумському НАУ доповів проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Валерій Жмайлов.