У СНАУ розпочався тиждень правничої кар’єри

З 7 по 11 жовтня Юридичний факультет Сумського національного аграрного університету проводить Тиждень правничої кар’єри.
Традиційно 8 жовтня в Україні святкують День юриста. Це свято людей, які постійно стоять на варті закону та справедливості. До професійного свята правників у Сумському НАУ вирішили організувати свято та провести Тиждень правничої кар’єри.
Основні святкові заходи відбудуться 8 жовтня на плацу перед головним корпусом СНАУ. На присутніх чекає урочисте підбиття підсумків конкурсу учнівських малюнків «Моє уявлення про справедливість», Криміналістичний квест для учнів сумських шкіл, Інтелектуальна гра «Що? Де? Коли?». У святкових заходах візьмуть участь представники органів юстиції м. Суми та області.
А вже 9 жовтня серед студентів Юридичного факультету пройде V щорічний турнір з «Брейн-рингу».
11 жовтня студенти факультету зможуть відвідати суди м. Суми, щоб краще зрозуміти свою майбутню діяльність.
Таким чином студенти та викладачі Юридичного факультету СНАУ доводять, що професія юриста не втрачає актуальності, а на висококваліфікованих спеціалістів правничої сфери завжди є високий попит.
Вітаємо всіх юристів зі святом! Бажаємо міцних нервів, залізного характеру, цікавих справ, легких процесів та вдячних клієнтів!