У СНАУ відбулася інтернаціональна студентська конференція

У Сумському національному аграрному університеті продовжується святкування Тижня факультету економіки і менеджменту. А оскільки на цьому факультеті приблизно п’ята частина студентів є іноземцями, другий день святкового тижня вирішили провести у форматі інтернаціональної конференції.
«Сьогодні Факультет економіки і менеджменту є інтернаціональним структурним підрозділом. Ми починали підготовку іноземних студентів з декількох осіб. Сьогодні ж 20% наших студентів є представниками різних країн. І це велика відповідальність і для керівництва факультету, і для викладацького складу. Бо це молоді люди з іншою культурою, молоді люди, батьки яких знаходяться далеко від них», – зауважила декан факультету економіки і менеджменту Наталія Іванівна Строченко.
Факультет економіки і менеджменту – єдиний у СНАУ, на якому викладання ведеться 4 мовами. Іноземні студенти навчаються на 11 спеціальностях. Аби вони могли більше дізнатися один про одного, познайомитись із культурою інших країн, представники України, Китаю, Туркменістану, Нігерії, Гани, Зімбабве, Камеруну представили своїм майбутнім колегам презентації про свої країни. Кожен, хто виходив за кафедру, розповідав про свою батьківщину, як про найкращу країну в світі. А для того, щоб інформація краще запам’ятовувалась у перервах студенти виконували традиційні для своєї країни пісні або танці.
Поділилися своїми враженнями і студентки факультету, які щойно повернулися зі стажувань в Румунії та Великобританії за міжнародними програмами Erasmus+.
Наприкінці заходу студенти разом виконали вже улюблену пісню We are the world та зробили спільне фото на згадку, адже не часто доводиться ставати учасниками конференції, яка проходить так весело, у теплій дружній атмосфері.