У СНАУ відбулося чергове засідання Вченої ради

24 лютого у Сумському національному аграрному університеті пройшло чергове засідання Вченої ради, на якому було обговорено питання, що стоять на часі перед вишем. Головував на засіданні, за традицією, ректор СНАУ, академік НААН України Володимир Ладика.

Серед питань порядку денного особливу увагу приділили підсумкам роботи факультету економіки і менеджменту та факультету харчових технологій. Про досягнення 2019 року та плани на 2020 рік доповіли відповідно декани факультетів Наталія Строченко та Олег Радчук.

Не менш актуальним та хвилюючим було питання кошторису університету на 2020 рік. Про результати 2019 фінансового року та про фінансові перспективи року, що настав, доповів проректор з науково-педагогічної, економічної та інноваційної діяльності Микола Коваленко.

Поряд із фінансовими питаннями важливим є і питання успішності студентів СНАУ. Про результати заліково-екзаменаційної сесії 2019-2020 навчального року доповів заступник проректора з науково-педагогічної та навчальної роботи Анатолій Розуменко.

Крім того, у розділі «Різне» було розглянуто ряд питань організації роботи та навчального процесу у СНАУ. За кожним з питань порядку денного члени Вченої ради ухвалили відповідне рішення.